Zespół

dominika

Dominika Olesiejuk, lekarz dentysta

Zajmuję się stomatologią ogólną z elementami estetyki oraz endodoncją. Piękny uśmiech Pacjenta to moja duma i satysfakcja. Chcę spełniać marzenia pacjentów o idealnym uzębieniu, które można osiągnąć w komfortowych warunkach, podczas bezbolesnych wizyt. Uwielbiam pracę z dziećmi. Na pierwszym miejscu stawiam dobro Pacjenta. Do każdego z nich podchodzę w sposób indywidualny.

W 2011 roku ukończyłam Uniwersytet Medyczny w Lublinie, uzyskując tytuł lekarza dentysty. Jestem członkiem PTS i PTE. Uczestniczę w wielu kursach i konferencjach polskich oraz międzynarodowych, rozwijając swoje umiejętności i wiedzę.

Zdobyłam II miejsce w plebiscycie Dentysta Roku 2018 w województwie świętokrzyskim.

micha

Michał Olesiejuk, lekarz dentysta

Specjalizuję się w stomatologii ogólnej, stomatologii i protetyce estetycznej, endodoncji oraz chirurgii. Na pierwszym miejscu stawiam komfort i zadowolenie Pacjenta. Dbam o wysoki efekt estetyczny własnej pracy, by każda osoba opuszczająca gabinet odczuwała pełną satysfakcję.

W 2010 roku ukończyłem Uniwersytet Medyczny w Lublinie z tytułem lekarza dentysty. Jestem członkiem PTS i PTE. Stale podnoszę kwalifikacje zawodowe, biorąc udział w kursach i konferencjach zarówno polskich, jak i międzynarodowych.

Wygrałem plebiscyt Dentysta Roku 2015 i zdobyłem II miejsce w plebiscycie Dentysta Roku 2017 w województwie świętokrzyskim. Zwyciężyłem również w kategorii Stomatolog Roku 2017 powiatu sandomierskiego w konkursie Hipokrates Świętokrzyski.

dentalove-3

Justyna

dentalove-6

Renata

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać